Bitcoin’e Nokta Atışı Tahmin

Ünlü ekonomi analistleri Jeff Kilburg ve Jim Luorio Bitcoin’e dair nokta atışı tahminlerde bulunuyor. Mart ayında fiyatı 4000’e ulaşan Bitcoin para birimine dair mayıs ayı tahminleri de tuttu. Ekonomistler Bitcoin’e fiyatının 6100’e çıkacağını açıklamıştı. Açıklama yerimi buldu ve dün gece itibari ile Bitcoin fiyatı 6100’lere çıktı. Tabi bu noktada kripto para yatırımcılarının gözü kulağı CNBC’nin ünlü ekonomistlerinde.

CNBC kanalının dünyaca ünlü ekonomistleri Jeff Kilburg ve Jim Luorio Bitcoin’e dair açıklamalarında haklı çıktı. Üstelik Jim Luorio Bitcoin için 4045 dolardan açtığı pozisyonun artacağını da sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ekonomist yine yanılmadı. Çünkü Bitcoin’in pozisyon hedefi 5000’i geçti ve tahminler yerini buldu.

Jeff Kilburg da Luorio’nun ardından tahminde bulundu. Yine bunun için sosyal medya hesabını kullanan ünlü ekonomist 5150’den pozisyon açtığı Bitcoin’in 5600’leri geçeceğini duyurdu. Tahmin yine yerini buldu ve tarihler 23 Nisanı gösterdiğinde Bitcoin pozisyon değeri 5650’ye ulaştı. Son olarak 5500 pozisyon değeri olan Bitcoin için yine hedef noktanın 6100 olduğu savunuldu ve ekonomistler haklı çıktı.