Tüm Paramı Sattım

Geçtiğimiz günlerde Binance CEO’su Changpeng Zhao ilginç bir açıklamaya imza attı. Zhao kendisine ait olan tüm paraları yıllar önce elden çıkardığını belirtti. En büyük kripto para borsası Binance’nin CEO’sunun böyle kişisel bir açıklamaya yer vermesi herkesi şaşırttı. Aslında bu açıklama bir gönderiye verilen cevap niteliğini taşımaktaydı.

Neuner sabah saatlerinde twitter üzerinden bir gönderi paylaştı ve düzenli kripto para yatırımı yapacağına dair bir açıklamada bulundu. Kripto para sektörünün tanınmış isimlerinden olan Neuner kısa sürede yoğun ilgiyle karşılandı. Özellikle de Bitcoin’e yapacağı yatırım açıklaması pek çok kişi tarafından desteklendi. Ancak bazıları da yalnızca Bitcoin’e ayırım yapması kararını eleştirdi. Kuşkusuz en dikkat çeken açıklama ise Binance CEO’su Zhao’dan geldi.

Zhao Neuner’in paylaştığı bu gönderiye kendi twitter hesabından yanıt verdi. Bitcoin’e yapılacak ilan yatırım konusunda onu uyaran Zhao bu kararın doğru olmadığını da eleştirdi. Hatta elindeki tun paraları 5 yıl önce sattığını ve yalnızca bir sonraki ay harcayacak kadar para tuttuğunu da ifade etti.