Flaş! Son Bir Haftada Bu Kripto Paralar Çok Konuşuldu

Kripto para sektörü şu sıralarda büyük bir dalgalanma yaşıyor. Geride bıraktığımız haftalar içerisinde 168-186 milyar dolar aralığında dalgalanma yaşadı. Bitcoin bu geçen sürede 5500’e kadar dokunduktan sonra 5000 dolara kadar çekildi. Ayrıca ilk 100 kripto paralar içerisinde olan bazı alternatifler de dikkat çekti ve büyük bir kazanım gördü.

Bu kripto paralardan bir tanesi Nebulans Token (NAS) olarak gözümüze çarpıyor. Yaklaşık 7 gün önceye göre yüzde 33.5 oranında bir değer gören NAS, bugün 1.44 dolardan alım-satıma katılıyor. Kripto para, OKEx ve Binance gibi büyük piyasalarda aktif olarak listeleniyor.

NAS’yi ikinci sırada olarak MaxiMine Coin (MXM) takip ediyor. MXM son 1 hafta içerisinde yaklaşık olarak yüzde 18.5 arttı. 140 milyon dolarlık piyasa işlem hacmi ile MXM, CoinBene ve BitForex gibi borsalarda el değiştiriyor. Bir hafta öncesine göre oldukça büyük gelişim gösteren üçüncü kripto para ise GXChain (GXC) olarak dikkat çekti. Yüzde 15.5 yükselen GXC, bugün 1.35 dolardan alıcı buluyor. Ayrıca Bit-Z, Bithumb, Binance ve Huobi gibi piyasalarda yer alıyor.