25 Mart İlk 10 Kripto Para Direnç Seviyeleri

Yeni hafta da kripto para piyasasında hareketli olacağını daha ilk günden 140 milyon dolar seviyesinde olması ile gösterdi. Coinmarketcap verilerine bakıldığında son 24 saat içinde 30.6 milyon dolarlık bir işlem hacmi var. Kripto para piyasasının büyümeye devam etmesi ile bu konu yatırımcıların dikkatini çekmeye devam etmekte.

Kripto paralar içinde 50.6 oranı ile piyasayı yönlendirmekte lan bitcoin bir düşüş eğiliminde olarak görülmekte dün günü 4.000 doların altında kapadı. Orta vadede yükseliş trendi yakalamış olan bitcoinin düşüş eğilimine geçmiş olması kritik bir eşik olarak değerlendirilmekte. Bitcoin şu anda 3.995 dolar civarında seyretmekte ve yatırımcıları için bekleme süreci oluşturmakta.

Kripto para piyasasını yönlendiren bitcoin olsa da onun kadar büyük işlem hacim olmayan TRON VE Cardano tersine bir eğilim ile işlem hacmi arttı ve yükseliş trendi oluşturmaktadır. Haftaya yükseliş trendi ile başlayan Binance  Coin en çok artan işlem hacmi ve gösterdiği direnç ile en çok dikkati çeken kripto para oldu.