Binance 8 Saat Kapalı Kalacak

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak görülen Binance’den geçtiğimiz saatlerde bir açıklama geldi. Açıklamaya göre kripto para borsası 8 saat kadar süreyle kapalı olacak. Bir sistem bakımı olarak nitelendirilen iyileştirme çalışmasına göre, borsada 8 saat boyunca erişim olmayacak. Açıklamanın detaylarına bakıldığı zaman, Türkiye saatiyle 12 Mart 05.00’da olacağı ve yaklaşık 8 saat süreceği, bununla beraber para çekme-yatırma işlemleri ile alım-satım alanları tamamen kapalı kalacak.

Son olarak belirtilen bakım çalışmasının detaylarında, eğer çalışma daha uzun sürerse bu süre kullanıcılar ile paylaşılacağının da altı çizildi. Binance ayrıca son 24 saatlik işlem hacminin 900 milyon doları aşmasından dolayı, dünyanın en büyük kripto para borsası olarak görülüyor. Platform içerisindeki müşterilerin yüzde 4’lük kısmı da Türklerden oluşuyor. Platform genel olarak en çok ziyaretçiyi Amerika, Japonya ve Hindistan’ın ardından Türkiye’den alıyor.

Ayrıca son zamanlarda Binance coin artışı da devam ediyor ve en son en büyük kripto paralar içerisinde 7. Sıraya kadar yükselmeyi başarmıştı. Binance coin şu saatlerde 14.24 Dolardan alıcı buluyor.