Bitcoin Fiyatı Ne Olacak?

 Son birkaç haftadır Bitcoin son derece şaşırtıcı bir yükseliş yaşadı. Üstelik bu yükseliş tüm kripto para piyasasını da etkisi altına aldı. Ancak bugün itibari ile piyasada bir durgunluk hakim. Bazı uzmanlara göre bu durgunluğun sebebi piyasanın küçük bir düzeltme sürecine girmiş olması. Özellikle de Litecoin, Cash ve Bitcoin üzerinde bu durgunluğu rahatlıkla görmek mümkün.

Daha bir gün önce Bitcoin 9 bin dolar seviyelerine ulaşmıştı. Bu başarısı ile yatırımcılarını heyecanlandırmış ve 10 bin doları görüp görmeyeceği merak konusu olmuştu. Ancak gün itibari ile piyasaya durgun başlayan Bitcoin henüz 10 bin dolar barajını yakalamış değil.

Coinmarketcap merakla beklenen ilk açıklamaya yer verdi. Coinmarketcap’ın verilerine göre Bitcoin geçtiğimiz 24 saat içinde yaklaşık yüzde 0.76 oranlarında bir yükseliş yakaladı. Bu yükseliş ile birlikte coinin fiyatı 9 bin 185 dolara yükseldi. Ancak bu yükseliş piyasada önemli bir çıkış olarak görülmüyor. Coinin 10 bin Dolara yaklaşıp yaklaşmayacağına ilişkin uzmanlardan henüz bir açıklama gelmiş değil.