ETC Cooperative’den Kritik Transfer İşlemi !

Bob Summerwill, Ethereum’un en eski geliştiricilerinden birisi olarak bilinmektedir. Summerwill son yapılan anlaşmalarla beraber Ethereum Classic Cooperative ekibine dahil oldu. Kurum, 2017 yılında kurulmuştur ve herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Kurum, özellikle Ethereum Classic protokolünün geliştirilebilmesi ve desteklenebilmesi için ekstradan çaba sarf etmektedir.

ConsenSys ise Ethereum geliştirici ekinin yanı sıra Ethereum ağında önemli duraklardan birisi olarak görülmektedir. Summerwill bu son işlemler sonrasında artık Ethereum Classic bünyesinde yer alacak ve hizmetlerini vermeye devam edecektir. Bu noktada açıklamalarda da bulunan başarılı isim, bulunan son teknolojik gelişmişliğe bakıldığı zaman blockchain teknolojisinin de hala çok yüksek bir alana yansımadığını belirtti.

Summerwill, 2018 yılı süresince aklına gelmiş olan tek şeyin Bitcoin kabilesine artık bir son vermek olduğunu bu teknolojinin çok iyi olduğunu ve gelecekte hayatımızı büyük oranda etkileyeceğini, fakat son sistemdeki yapılara baktığımız zaman büyük şeyleri başarmanın zor olduğunu belirtti. Aynı zamanda bunun pazarlandığı ve ifade edildiği kadar ciddi olmasını sağlamak isteniyorsa çok daha fazla da çalışılmasının gerekli olduğunu açıkladı.

Bob Summerwill, bu süreç sonrasında Ethereum Classic ekibinin özellikle yol haritalarını tutturabilmek için ek olarak platformun efektif yapısını artırmak için çalışmalar yapacak. Aynı zamanda topluluk ve ekibin arasında bağlantı kurularak topluluğun isteklerinin hayata geçirilebilmesi için ekstradan çaba sarf edecek. Bu işlem sonrasında Summerwill için de gelişmeler olacağı görülmektedir.