Justin Sun: Binance Coin Gelecek Vaat Ediyor

Ticari işlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olan Binance, şu sıralarda kripto parası Binance Coininin yükselişini izliyor. 2019 yılında kaliteli bir ivme ile ilerlemeyi başaran BNB, 10 kripto para arasına girmeyi başardı ve 7. Sıraya kadar yükseldi. BNB gözünü top 10’dan ziyade Top5 veya Top 3’e çevirmiş gibi görünüyor. Binance CEO’su olarak tanıdığımız Changpeng Zhao konu hakkında gösterdiği bir tweet ile, boğa ya da ayı piyasası fark etmeden yeni bir arayış içerisinde olduklarını söyledi ve aynı gönderinin altına yorumlarını ileten Justin Sun, diğer kripto para yatırımcılarını kızdıracak bir durum paylaştı.

BNB’yi yükselişinden dolayı tebrik eden Justin Sun, Binance Coin’in gelecek vaat eden geleceğin Bitcoin’i olarak gördüğünü söyledi. Binance Coin’in şu sıralarda yükselişte olmasının en büyük sebebi Binance kripto para borsasının Binance Launchpad isimli ICO platformunu tekrar piyasaya kazandırmış olması ve zaman aralıklarıyla ICO’lar yapması.

Binance cephesinden aktarılan ICO’larda sürece ve satın almada yer almak için Binance Coin sahibi olmanız gerekmektedir ki insanlar da ICO’lara katılım sağlamak için ciddi bir Binance Coin yatırımı yapıyor denilebilir.