Türk Girişim Paratica’ya 5.3 Milyon Değerinde Yatırım

Kripto para borsalarına yönelik haberler devam ederken, Türk girişimciler tarafından kurulan otomatik kripto para alım satım transfer platformu Paratica kuruldu. Kurulmasına az bir süre kala birçok yatırım almayı başaran kripto para borsası, son olarak Altuğ Öztürk’ten 5.3 Milyon TL değerinde bir yatırım daha almayı başardı. Öztürk yatırım nedenini verdiği bir röportajda anlattı. Paratica üzerinde yakındığı problemlere çözümler bulan Öztürk, sistem kurucularının da çalışkan ve yetenekli olduğunu dile getiriyor.

Konuyla ilgili yayıncı kuruluşlara konuşan Altuğ Öztürk, 5.3 Milyon TL değerinde yapmış olduğu yatırımdan dolayı son derece mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu söylerken, sözlerine ise şu şekilde devam etti: ‘’Paratica uzun bir zamandır takip ettiğim ve aynı zamanda müşterisi olarak da fazla keyif aldığım yerli bir otomatik trade platformu diyebilirim. Platform üzerinde benim başıma gelen sorunlardan daha iyi durum mevcut. Platformda hem kendi trade stratejinizi geliştirebiliyor hem de Genius adında bir robot belirlediğiniz borsada otomatik olarak fonunuzu yönetiyor.

Kendi açımdan konuşacak olursak, artık iş yoğunluğunun temposundan dolayı kripto para borsalarında robotların gezdiğini görüyoruz. Bu nedenden dolayı da çoğu zaman trade yapmaktan vazgeçiyoruz. Paratica bizlere bu zorlu dönemde bir robot sayesinde avantajlı paralar kazanmamıza olanak veriyor.