Sabit Coin Duyurusu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance yeni bir token oluşturacağının haberini verdi. Üstelik bu token Bitcoin ile desteklenecek. Büyük bir ticaret hacmi ilan Binance’nin bu atak sayesinde satışlarını kaplayacağı düşünülüyor. BEP2 adlı token hakkında ilk açıklama dün basın duyurusu ile sağlandı. Duyuruya göre bu token Binance DEX üzerinden alınıp satılabilecek.

Binance bu token hakkındaki tüm bilgileri Blockchain üzerinde tutacak. Böylece yatırımcılar tokene ilişkin tüm bilgileri anlık platform üzerinden görebilecek. Bunun yani sıra tokenBitcoin ile desteklenecek. Bu sayede daha kolay denetleyebilmek imkanı da sunacak. Eğer token dolarına destekleniyor olsaydı bankadan denetlemek daha zor olabilecekti. Bu nedenle yatırımcılar güvenle yaklaşabilecek.

Binance Dex kullanıcıları artık Bitcoin ile desteklenen bu token sayesinde daha güvenli yatırım sağlayabilecek. Üstelik kendi Blockchain’i olmayan ve Binance Chan’de bulunmayan tokenlere erişmek de mümkün olacak. Bu atağın Bitcoin fiyatları üzerinde olumlu bir etki yaratacağı da düşünülenler arasında. Özellikle de bilgi konusunda şeffaflık sağlanması yatırımcıları cezbeden önemi bir unsur.