Tarihteki en Büyük Bitcoin Etkinliği !

Bitcoin 2021, ana konuşmacı olarak Jack Dorsey, Nick Szabo, Michael Saylor, Cynthia Lummis ve Tony Hawk ile 4-5 Haziran tarihlerini hedefleyen tarihin en büyük Bitcoin etkinliğini Miami’ye taşıyacak!
Bitcoin 2021’i Los Angeles‘tan Miami‘ye taşıma kararımız kolay değildi,
ancak Kaliforniya Eyaleti‘ndeki kullanılabilirlikle ilgili koşullar göz önüne alındığında, bu yıl hareketin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Şov devam etmeli!Taşınan şehirlere ek olarak, COVID-19‘un ikinci dalgasının geçmesi ve aşının kullanıma sunulması için yeterli zaman sağlamak amacıyla konferansı biraz geriye, 4-5 Haziran‘a geri götürüyoruz. Bu etkinlik için her zamankinden daha fazla heyecanlıyız ve mağazamızda tonlarca büyük duyuru var. Bu konferansı Bitcoin tarihindeki en unutulmaz deneyim haline getirmek için perde arkasında elimizden geleni yaptığımızdan emin olabilirsiniz.Bitcoin 2021, uzaydaki en iyi ve en parlak beyinlerden oluşan devasa bir koleksiyona, düzinelerce benzersiz BTC aktivasyonuna ve tüm internet arkadaşlarınız IRL ile dünyanın en iyi teknolojisini kutlama şansına sahip olacak. Bu sitedeki tüm konuşmacılarımız etkinlik ortaklarımız, benzersiz tekliflerimiz var daha fazlası hakkında bilgi alın. Çağırısında bulunarak toplantı saati ve günü belirlendi.

3 Haziran : Balina Günü (Balina Geçiş gerektirir) – 23:00 EST için 8 – 16:30 EST // Balina Gece 8 am
4 Haziran
 : – 08:00 18:00 EST Ana Konferans Gün 1 (Genel Kabul) 5 Haziran
: Ana Konferans 2. Gün (Genel Giriş) – 5 Haziran (Akşam) 08:00 – 18:00 EST : Parti Sonrası (Parti Sonrası bileti veya Balina Geçişi gerektirir) 18:00 – 12:00 EST