TRON Sahiplerine Bedava BTT Kampanyası

2019 yılının en çok konuşalan gündem konularından bir tanesi de, şüphesiz ki BitTorrent(BTT) için airdrop kampanyası. Bu kampanyaya az bir süre kaldığını ve 3 günlük bir süre sonra dağıtım yapılacağı yönünde haberler geldi. Bilindiği ve sizlere aktarmış olduğumuz gibi BitTorrent, 11 Şubat tarihinden itibaren 2025 yılına kadar TRX sahiplerine milyarlarca dolar değerinde BTT dağıtımı yapacak. İlk anlık görüntü ise blok sayısı 6.6 milyona ulaştığı zaman alınacak.

Bu durum için de bir sayaç eklendi ve sayaç bilgisi transcan.org adresinde yer alıyor.  TRX sahiplerine verilecek olan tutarlar da netlik kazandı denilebilir. TRX sahiplerine 11 Şubat’tan itibaren toplam arzın yüzde 1.1’ine denk gelen 10,890,000,000 değerinde BTT dağıtılacak.

Hangi Borsalarda Kampanya Olacak?

BitTorrent kampanyası bilgileri alındığında, hangi borsaların bunu destekleyeceği merak konusu oldu. Türkiye sınırları içerisinde Koineks bunu destekliyor. Bununla beraber verilen bilgiler arasında ise 100 TRX’in altında olan hesaplara airdrop kampanyasında BTT verilmeyecek. Yapılan açıklamanın detaylarına göre 11 Şubat tarihinde 03.00’dan önce Koineks borsası üzerinde 100 TRX bulundurmanız gerekiyor. Aynı zamanda kampanyanın detaylarına baktığımız zaman diğer destekleyen kripto para borsaları da Binance, OKEx, Huobi, Bithumb, Upbit, Gate.io, Trust Wallet, CoinEx, FCoin, ABCC, Bittrex International ve Kucoin gibi borsalar olduğu görülüyor.