TRON ve NEO Yükselişte. Piyasa Hareketsiz

Kripto para dünyasında olumlu gelişmeler yaşanmaya devam ederken, tüm Koinlerde hala devam eden bir rüzgar bulunuyor. Dünyanın en çok tercih edilen Kripto parası Bitcoin, an itibariyle %0.40 oranında ivme yakalamayı başarırken, TRON ve NEO gibi koinler de bu ivmeden etkilenerek yükselmeye devam ediyor. Piyasanın küresel anlamda en büyük dokuzuncu koini olan TRON son 24 saat içerisinde yüzde 6.55 oranında artış yakalarken, dünyanın en büyük on altıncı koini olan NEO %6.65 oranında bir yükseliş gösteriyor.

Kripto Para Piyasası Son Güncel Durumu

Kripto para piyasasında Etherıum ve TRON gibi koinler önemli ölçüde bir hareketlilik yaşadı ve yeşil ışık yaktı. Etherium camiasında beklenmekte olan Constantinople forku yatırımcıları bu koine itti ve kripto para değerini günden güne arttırıyor diyebiliriz. Etherium sektörüne canlılık vermesi beklenen forkun ise 14 ile 18 Ocak tarihleri arasında olması beklentiler arasında.

Kripto para sektöründe varlık gösteren yatırımcılar ve analistler, tüm koin borsasının yükseliş göstereceğini söylüyor olsa da bazı analistler için bu durum tam tersi olarak dikkat çekiyor. Bizler kripto para borsasının 2019 yılı içerisinde ne gibi gelişmeler göstereceğini hep birlikte göreceğiz. Etherium ve TRON gibi koinlerde meydana gelen güncellemeler, yatırımcıların yüzünü güldürecek gibi gözüküyor. Ayrıca ufak bir dipnot geçecek olursak , Sosyal medya üzerinde Crypto Dog ismiyle bilgilerini paylaşan analist, Ethereum fiyatının bir süre daha yükseliş göstereceğini aktarıyor.