Ünlü Bitcoin Yatırımcısı Bıraktı ve Giderken “50 bin” dedi

Twitter camiasından yakından tanıdığımız ve 200 bin takipçi kitlesi bulunan CryptoYoda, yatırımcılarına ayrılık haberi verdi. Uzun bir süre ayrı kalacaklarını söyleyen ünlü yatırımcı, giderken de piyasa hakkında bazı demeçler vermeyi de ihmal etmedi. Kripto paraların geleceği yönünde konuşan CryptoYoda, bazı önerilerde de bulundu.

Yoda’nın paylaşmış olduğu gönderisi ise 2000 kullanıcı tarafından beğenildi ve tweet üzerinde sektörden uzak kalmasına karşın kripto paralara yatırımlarının devam edeceğini de söyledi. Bitcoin yatırımcısı bununla beraber şok bir idda da ortaya atarken, kripto para bitcoin’in fiyatının 50 bin doların üzerine çıkmasının mümkün olduğunu söyledi. Yoda bu sözünün devamında “Fiyatlar düşmeye devam ederse, daha fazla satın almanızı istiyorum. Sabır sizlerle olsun.” İfadelerini kullandı.

Yoda’nın geri dönüp dönmeyeceği konusunda herhangi bir bilgi ortada yokken, bazı yorumcuları kripto paraların artık dibe vurduğunu ve bundan kaynaklandığını dile getiriyor. Yoda Twitter’a 2017’deki boğa piyasasının başında katılmıştı. Ayrıca “Boğa piyasası uzmanı” olarak takipçileri ona bu ismi vermişti. Piyasadan ayrılsa bile kripto paralara yatırım yapacağını söyleyen ünlü isim, belki de kısa bir zaman sonra dönebileceğinin de sinyallerini verdi.