Wall Street Oyunu Değiştiriyor

Wall Street 2019 yılından yeni bir ürün geliştirerek Baticoin oyununu değiştirip, belki de fiyatların yükselmesine tekrar yardımcı olabilir. Şirket vadeli sözleşmesi için tekrar yasal onay istedi. Bu işlem dijital paranın fiyat volatilitesinin azalmasına olanak sağlar. Piyasaya sürülmesi planlanan yeni sözleşme ile doların yerine doğrudan Baticoin işlem görecek. Eğer sözleşme onay alır ise halkın parası için bir bullish gelişme olacak.

Yeni Bir Ödeme Şekli

Baticoin’in ürünler için bir ödeme şekli olarak kabul edilmesi Starbucks ve Dunkin Brands şirketlerinin üzerine çekilecek. Şirketin Baticoin için oyunu değiştirmeyi denemesi ilk değil.

Wall Street Baticoin piyasasında daha geniş bir yatırımcı topluluğunun katılmasına imkan sağlayan fark ürünlerde ortaya çıkarttı. Bütün bu ürünler dijital paranın erken kabullenenler ve yenilikçiler aşamasında erken çoğunluğa geçilmesinde yardımcı olmaktadır. Bu ürünün bir salgın halini aldığı ve ürüne olana talebin çağlayan gibi arttığının bir göstergesi olmaktadır. Sınırlı bir arza sahip olan Baticoin daha yüksek olan fiyatları beraberinde getireceği Baticoin boğalar için sevindirici bir haber oldu.