Bitcoin’e Yeni Hedef

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan hızla artan Bitcoin için yeni bir hedef belirledi. Manukyan’a göre Bitcoin 9700 doları görecek. Tabi bunda Bitcoin’in 8 bin doları aşmış olmasının da payı büyük. Manukyan haberi twitter hesabından takipçileri ile paylaştı. Şimdi gözler Bitcoin’in bu yeni hedefe ulaşıp ulaşamayacağında.

Aslında Manukyan Bitcoin için yükselişten önce bir gerileme yaşanacağına twitter hesabından vurgu yapmıştı. Söylenen oldu. Bitcoin 14 mayıs günü önce 7618 dolara kadar düşüş yaşadı. 15 mayısta ise 8191 dolara kadar yükseldi. En son TSİ 18:15 saati itibari ile 8000 dolarsan işlem girmeye başladı. Manukyan’ın koyduğu hedef ise çok yakında yakalanacağa benziyor.

Şant Manukyan 2 Nisan tarihinde de Bitcoin’e Dair bir değerlendirme de bulunmuş ve tahminleri doğru gerçekleşmişti. Manukyan eğer Bitcoin aynı gün hedefi 4200’ün üzerinde kapatır ise kripto paranın 6200’lere kadar yükseleceğinden bahsetmişti. Manukyan’ın bu tahmini doğru gerçekleşti. Şimdi gözler Bitcoin için yeni koyulan 9700 dolar hedefinde çevrilmiş durumda.