Tom Demark Sinyal Sistemi Yazılım Sözleşmesi

Kullanım Koşulları

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’ni kullanarak aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’ni kullanmamanızı tavsiye ederiz.

 1. Kullanım Şartlarındaki değişiklikler

Kullanım Şartlarını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Kullanım Şartları değişikliklerini yayınladıktan sonra Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’i halen kullanmaya devam ediyorsanız, yeni şartları kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz.

 1. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’ndeki Değişimler

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi herhangi bir bildirim yapmaksızın, herhangi bir özelliği veya hizmeti değiştirme veya kaldırma hakkını saklı tutar.

 1. Bilgi sahipliği; Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi kullanım lisansı; veri yeniden dağıtımı

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi ve onun Hizmetlerinin tüm hakları, başlıkları ve ilgileri saklıdır, aksi belirtilmedikçe. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi veya onun Hizmetlerini kullanırken tüm bilgiler ne dilde, biçimde ve ortamda olursa olsun, telif hakkı ve ticaret markaları Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’in ve onun iştiraklerin veya Veri Sağlayıcıların özel mülkiyetidir.

İçerik üzerinde veri madenciliğinin, robotların, veya benzer veri toplama ve ayıklama araçlarının kullanması yasaktır. Bizim yazılı onayımızı alınmadan Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi veya İçeriğine alt lisans verme, tahsis etme, devretme, satma, ödünç verme veya başka herhangi bir şekilde para ödeme ile İçeriğin dağıtması yasaktır. İçeriğin yetkisiz şekilde yeniden üretilmesi ve dağıtımını engellemek için kullanılan yöntemlerden kurtulmaya çalışmak yasaktır.

 

Bir önceki paragrafta açıkça izin verilmedikçe, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi ve/veya veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın herhangi bir şekilde veya herhangi bir amaç için herhangi bir hizmet veya malzemeyi satmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Ayrıca, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi ve ilgili veri sağlayıcıların önceden açık yazılı onayı olmaksızın, çeviri, kaynak kodlarına dönüştürme, makina koduna dönüştürme veya türev çalışmalar oluşturma dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, elektronik olarak veya başka bir şekilde verilebilecek herhangi bir yazılım veya belgenin kopyalarını yapamazsınız.

 1. Üçüncü taraf siteler ve reklamcılar

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’de üçüncü taraf websitesi bağlantıları olabilir. Bu sitelerin içeriğinde itiraz edilebilen, kanun dışı veya hatalı içerikler olabilir. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi sitesindeki bağlantıları kullanarak girdiğiniz sitedeki işlem faaliyetleri veya herhangi bir faaliyetten Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’in sorumlu olmadığını onaylıyorsunuz. Bu bağlantıları memnuniyetiniz için veriyoruz ve bu sitelerde teklif edilen hizmetleri desteklemiyoruz. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi üzerinden bulunan reklam verenlerle yapacağınız herhangi bir iş sizin ve o reklam verenin arasında kalacaktır. Reklam verenle aranızda yaptığınız işte kar veya zarar elde ederseniz bizim sorumlu olmadığımız onaylıyorsunuz.

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’de yetkisiz kullanımı kesinlikle yasaktır. Uyulmaması durumunda hesabın geçici veya devamlı olarak yasaklanması, herhangi ilgili ve uygun kanuni para veya başka cezalara neden olabilir

 1. İçeriğe ilişkin feragatname

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetlerin veya Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’nde olan bilgilerinin kesin, güvenilir, doğru, bütün veya sizin ihtiyacınıza uygun olacağını garanti etmiyoruz. Hizmetlerimizde veya Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi sitesinde bulunan bilgileri, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi özel bir şekilde bu bilgileri ilgili bilgilerin kaynağı olan (genel isim olarak “Veri Sağlayıcılar” ) profesyonel işletmelerden veya şirketlerden, borsalar, haber sağlayıcılar, veri sağlayıcılar ve diğer içerik sağlayıcılardan almaktadır. (mesela BATS veya diğer finansal borsalardan: New York Stock Exchange, NASDAQ, New York Mercantile Exchange ve Dow Jones gibi). Yine de, değişikl faktörler nedeniyle – insan veya mekanik hatalar dahil – Hizmetlerde ve Sitede bulunan bilgileri kesinlik, zamanındalık, kullanım sonucu ulaşılan sonuçlar ve doğru bilgi sıralaması açılarından Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi garanti etmiyor.

 1. Yatırım kararları ve yapılan işlemlere dair feragatname

Menkul kıymetler, emtialar ve diğer yatırımları alma, satma, tutma veya ticarete ilişkin tüm kararlar risk içerir ve en iyi olarak nitelikli finansal profesyonellerin tavsiyeleri doğrultusunda yapılır. Menkul kıymetlerde veya diğer yatırımlarda yapılan herhangi bir alım satım, büyük kayıp riskini beraberinde getirir. “Gün Ticareti” uygulaması, özellikle yüksek riskler içerir ve önemli miktarda para kaybetmenize neden olabilir. Herhangi bir alım-satım programı yapmadan önce, nitelikli bir mali uzmana danışmalısınız. Mali durumunuz ve finansal risklerinizin üstlenilmesi ışığında, bu tür işlemlerin sizin için uygun olup olmadığını lütfen dikkate alınız. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi veya Hizmetlerimiz aracılığıyla aldığınız herhangi bir bilgi veya materyale dayanarak sizin veya başka bir kişinin katıldığı herhangi bir alım satım veya yatırım faaliyeti sonucunda sizin veya başka birinin maruz kaldığı zarar veya ziyandan hiçbir şekilde sorumlu olmayacağız.

 1. Varsayımsal performans sonuçlarına ilişkin feragatname

Varsayımsal performans sonuçlarının birçok doğal sınırlaması vardır, bazılarına aşağıda değinilmiştir. Herhangi bir hesabın gösterilenlere benzer kâr veya zarar alabileceği veya alacağını göstermez. Gerçekte, herhangi bir işlem uygulamasının ürettiği varsayımsal performans sonuçları ve gerçek işlem sonuçları arasında sıklıkla keskin farklar bulunur.

Varsayımsal performans sonuçlarının sınırlamalarından biri, genel olarak geriye doğru bakıştan yararlanılarak hazırlanmasıdır. Ayrıca, varsayımsal ticaret finansal risk içermez ve hiçbir varsayımsal ticaret kaydı, finansal riskin fiili alım satım üzerindeki etkisini tamamen açıklayamaz. Örneğin, ticari kayıplara rağmen zararlara dayanma ya da belirli bir alım satım programına bağlı kalma yeteneği, ticari sonuçları da olumsuz yönde etkileyebilecek önemli hususlardır. Genel olarak piyasa ile ilgili veya varsayımsal performans sonuçlarının hazırlanmasında tam olarak açıklanamayan ve hepsi gerçek ticaret sonuçlarını olumsuz etkileyebilecek herhangi bir özel alım satım programının kullanımı ile ilgili çok sayıda başkaca faktörler vardır.

 1. Erişim ve güvenlik

Hizmetlere erişiminiz ve kullanımınız için kayıt olabileceğiniz kullanıcı adı ve e-posta adreslerinin gizliliği ve kullanımı için sorumluluk kabul etmektesiniz. Şifre ve hesabın gizliliğini korumakla sorumlusunuz ve şifreniz veya hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden tamamen siz sorumlusunuz. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’ne (a) parolanızı veya hesabınızın yetkisiz bir şekilde kullanımını veya herhangi bir başka güvenlik ihlalini derhal bildirmeye razısınız ve (b) her oturumun sonunda hesabınızdan çıktığınızdan emin olun. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi, bu kurallara uyulmamasından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu tutulamaz ve olmayacaktır.

 1. Ödeme ve hizmet iptali
  1. com sitesinden sipariş verdiğiniz herhangi bir üyelikle (ücretsiz deneme süresi dahil) Kullanım Koşullarını okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz, ve Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’ne kredi kartı hesabınızdan seçtiğiniz ödeme süresi için otomatik ödeme izni veriyorsunuz.
  2. Her kullanıcı ücretli versiyonu 3 gün boyunca gerçek zamanlı piyasa verileriyle ücretsiz olarak deneyebilir.
  3. Hizmet peşin olarak aylık ve yıllık temellere göre ücretlendirilir. Aboneliği kısmen kullanma veya hesabın ödenmiş fakat henüz kullanılmamış kısımları için geri ödeme söz konusu değildir.
  4. Tüm ücretlendirmeler otomatik tekrarlıdır, iptal edinceye kadar fatura edileceksiniz. Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi aboneliğini uygun şekilde iptal etme tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.
  5. Eğer Hizmeti mevcut ödenmiş süresiden önce iptal ederseniz, aboneliğinizin ödenmiş süre sonuna kadar etkin kalacaktır. Süre bittiği zaman, yeni ödeme alınmazsa abonelik hizmetleriniz kesilecektir.
  6. Ödemelere iade yapmıyoruz. Eğer Hizmeti ilk sefer alıyorsanız, lütfen ödemeden önce emirinizin doğru olduğunu tekrar kontrol edin.
  7. Aylık ve yıllık otomatik ödemelere geri ödeme yapmıyoruz. Eğer Hizmetin aylık yenilemesi olarak ücretlendirildiyseniz, diğer aylarda fatura almamak için aboneliği iptal edebilirsiniz.
 2. Tazminat

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’e ve bağlı ortaklıklarına, iştiraklerine, yetkililerine, temsilcilerine, çalışanlarına, ortaklarına ve lisans verenlerine, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetleri, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetlerini kullanımınız, Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetlerine olan bağlantınız, Kullanım Şartlarının ihlali veya başka herhangi bir hakkın ihlal edildiğini yayın, ileti, değiştirme veya başka bir şekilde kullanıma sunma yoluyla gönderdiğiniz İçerik nedeniyle doğan veya bunlardan doğan herhangi bir üçüncü tarafın makul avukat ücretleri de dahil olmak üzere, tazmin etmeyi ve ödemeyi kabul etmektesiniz.

 1. Sonlandırma

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’in size önceden haber vermeksizin Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi hesabınıza ilgili e-posta adresinizle erişimi hemen sonlandırabileceği, herhangi bir Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi servisine erişimleri sınırlayabileceği veya askıya alabileceğini kabul ediyorsunuz. İlgili erişim sonlandırma, sınırlama veya yasaklama sebeplerine bunlarla sınırlı olmamak üzere dahil olanlar : (a) Kullanım Şartları veya başkaca tüzel sözleşmelerin veya anlaşmaların ihlali, (b) ülke resmi kurum ve kanun yapıcıların talebi, (c) işi sonlandırma veya Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetlerinde maddi değişimler (veya kısmen), (d) beklenmeyen teknik veya güvenlik hata ve sorunları, (e) uzun süre etkin olmama, (f) ve/veya sizin kanunsuz veya hileli faaliyetleriniz. İlave olarak, erişimin sebepli olarak tüm sonlandırma, sınırlandırma ve yasaklamalarına Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’in kararı vereceğine, ve hesabınızın veya ilgili e-posta adresiyle Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi Hizmetlerine girişin sonlandırılması siz veya üçüncü kişilere karşı Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi sorumlu olmadığını kabul ediyorsunuz.

 1. Epostalar

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’de bir hesap oluşturarak Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’in e-posta adresinize pazarlama materyalleri, servislerle ilgili duyurular, önemli bilgilendirme mesajları, özel teklifler, vb gönderebileceğine onay vermektesiniz. Gelen e-postalarda bulunan linke tıklayarak bu postalara olan üyeliğinizi değiştirebilirsiniz.

 1. Kurallar

Koinvizyon Tom Demark Sinyal Sistemi’de bir hesap açıp kullanara kurallarımız sayfasını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.