Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Sözleşmesi

Koinvizyon kullanıcısı olarak kullanım sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kullanıcı, Koinvizyon hizmetlerini kullanmaya başladığı andan itibaren kullanım sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir.

Koinvizyon Youtube Kanalı, Koinvizyon.com web sitesi, Koinvizyon Telegram kanalları ve diğer Koinvizyon sosyal medya sayfalarında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Koinvizyon kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Eylem Cülcüloğlu her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu’nun herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.

Kripto para borsalarında yapılan Pump adı verilen aynı anda herkesin emir vererek girdiği işlemler riskli işlemlerdir. Kaldıraçlı işlemlerde yatırdığınız paranın tamamını kaybedebilirsiniz. Pump işlemlerine yatırım yapıp yapmamak kişinin tamamen kendi sorumluğundadır. Pump işlemlerinden dolayı hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.

Koinvizyon VIP  grubunda üyelerin kendileri aralarında yaptığı iletişim ve alışverişlerden hiç bir şekilde Koinvizyon ekibi ve Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamaz. Koinvizyon grubunda başka servislerin reklamını yapmak, portföy yönetimi reklamı yapmak kesinlikle yasaktır. Sizden kar vaadiyle para/kripto para isteyenlere kesinlikle para/kripto para yollamayınız. Koinvizyon VIP grubunda hakaret etmek ve huzursuzluk çıkarmak yasaktır. Gruptaki paylaşımların başka mecralarda paylaşılması yasaktır. Grup kurallarına uymayan kişiler gruptan ücret iadesi yapılmadan çıkarılacaktır.

Eylem Cülcüloğlu Türk veya yabancı borsalarda yüksek risk içeren trade işlemleri yapmakta ve çeşitli sosyal medya araçları ile (Twitter, Youtube, Telegram vs) bunları paylaşmaktadır. Bunlardan Bitmex veya 1Broker gibi yüksek mali risk içeren kendi işlem bilgilerini, kamuoyundan gelen yoğun talepler üzerine sosyal medyada paylaşımlar yapmaktadır.
Bu paylaşımları izleyerek oluşacak her türlü maddi ve manevi zarardan ilgili şahısların mesuliyeti bulunur ve bundan dolayı hiç bir surette Eylem Cülcüloğlu yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Ücretli Koinvizyon üyeliklerinde hiç bir koşulda para iadesi yapılmaz.