Binance Coin Durmuyor: Yeni Bir Kripto Parayı Geçti

Dünya’nın en büyük kripto paraları arasında yer alan Binance, geçtiğimiz dönemler içerisinde Binance Coin girişimini başlatmıştı. Başta ciddiye alınmayan ve değerinin düşük olabileceği öngörülen kripto para son 3 ayda herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Şuan en büyük kripto paralar listesinde işlem hacmi bakımından 7. Sırada yer alıyor.

Son 3 ay içerisindeki yükselişine devam eden Binance Coin, şuanda 14.3 dolardan alıcı buluyor. Piyasa hacmi ise 2 milyar 18 milyona kadar ulaşan BNB, bununla beraber Tetheri de geçerek 7. Sıraya yükselmeyi başardı. Bundan tam 3 ay önce 4.5 dolar civarından satılan BNB, değerini tam %300 oranında arttırarak değerine değer ekledi. Kripto para bu kaliteli yükselişi ile beraber ilk önce TRON’u ve daha sonra da Steelar’ı geçmişti.

Diğer yandan Tetheri de geçen Binance Coin’in önünde Bitcoin Cash bulunuyor. Kripto paranın Bitcoin Cash ile arasındaki piyasa hacmi farkı ise 300 milyon dolar. Bu farkın yok olmasıyla beraber Binance Coin en büyük altıncı kripto para olacak.