Binance’de Beklenen OCO Özelliği Yakında Geliyor

Uzun zamandır beklenen OCO özelliği Binance’ye yakın bir zamanda eklenecek bu özellik ise aynı anda iki farklı emir verme olarak tanımlanıyor. Bu özellik ile Bnance’ye aynı anda iki emir girilebilecek ve biri geçerli olduğunda diğeri iptal edilebilecek. Bu OCO özelliği ile iki farklı emir verebiliyor olması ile piyasanın hangi yöne gideceği konusunda karar veremediğiniz durumlar için oldukça yararlı olacağı düşünülüyor.

Binance kullanıcılarının uzun süredir bu özelliğin eklenmesini istediği biliniyordu. Binace ise bu konuda gerekli çalışmanın yapıldığını ama uygulamanın yakın bir zamanda kullanıma açılacağını belirtiyordu. Bu özellik eklendiğinde Bitcoin için sahip olduğu fiyat aralığının üzerine alım ya da fiyat aralığının altına inmesi halinde de satış emri verilebilecek. Bu iki emir birden verilecek ve piyasanın hareketine göre de emirlerden biri uygulanacak diğeri iptal edilecek.

Binance’nin yeni ara yüzü ise bugün kısa bir süreliğine açıldı ve kullanıma sunuldu ama tekrar kaldırıldı ve yine eski sürüm kullanılmaya devam ediliyor. Test edilen yeni ara yüzün yakın bir zamanda kullanıma açılacağı belirtiliyor.