Binance’e Euro ve Pound İşlemleri Geliyor!

Almış olduğu işlemler ve piyasa hacmine göre dünyanın en büyük kripto para şirketleri arasında yer alan Binance, 2018 yılında yaşanmış olan düzenleme ve Huobi gibi para borsalarını küçültmesine rağmen, 2019 yılı için yeşil bir ışık yaktı ve büyümeyi hedefliyor.

Euro ve Pound İşlemleri Geliyor !

Borsa yetkilileri tarafından yapılmış olan bir açıklamaya göre Binance, Avrupa piyasası üzerinde bir hamle yaptı. Binance Jersey olarak tanılmış olan kripto para platformu, avro ve pound para birimleriyle, kripto para işlemlerini alacağını duyurdu. Böylece alım-satım konusunda dünya çapında geniş kitlelere ulaşmayı hedef aldıklarını da iletti. Platform genel olarak Avrupa ve İngiltere içerisinde güvenli bir şekilde Avro ve Pound paralarına ek olarak, Ethereum ve Bitcoin kripto paralarının da işlemlerini açacak

Manş denizi üzerinde yer alan ve Jersey adından piyasaya çıkan yeni kripto para borsası, 2014 yılında kurulan dünyanın ilk regüle edilmiş Bitcoin fonuna ve diğer kripto para firmalarına da komşuluk etmekte. Binane SEO’su  Wei Zhou yapmış olduğu açıklama içerisinde, Avrupa bölgesine yeni ekonomik fırsatlar getirmek istediğini dile getirdi. Borsada şu dönem içerisinde aktif olan pariteler BTC/GBP, ETH/GBP, BTC/EUR ve ETH/EUR olarak aktarıldı ve bununla beraber kullanıcılar sitedeki KYC protokolünden başarılı olarak geçtikten sonra, alım satım işlemlerine başlayabilecek. İşlemlerin ise ülkemizin saatine göre 12.00-19.00 saatleri arasında olacağı söylenir.