Dünya Ekonomik Çöküşün Eşiğinde Hisselerinizi Satın Kripto Para Alın

Bu sözler ünlü internet girişimcisi Kim Dotcom’a ait. Dotcom’un öngörüsüne göre dünya büyük bir ekonomik çöküşün eşiğinde ve elinde hisse senedi olanlar bu durumda büyük zarara uğrayacaklar. Tek çıkış noktası ise hisse senetlerinin satılarak yerine kripto para alınmasıdır. Kim Dotcon kripto para almak istemeyenlerin altın ya da gümüşde alabileceklerini belirtti.

Kim Dotcon’un iddiasına göre ABD’nin 5 trilyon dolar sahte para bastığını ve bunun da bankalara verilerek hisse senedi piyasasının manipüle edilmesi amacıyla kullanılmasını sağladı. Bu parayı ABD bankalara faizsiz olarak verdi. Düzenlenen bu operasyonun sonucunun çok kötü olacağını ve büyük bir ekonomik çöküşe neden olacağını belirtti.

Kim Dotcon Amerika piyasasını yakından takip etmekte ve onun görüşlerine de oldukça önem verilmektedir. Bunun için Kim Dotcon’un bu uyarısı ile Amerika’da olan hisse senetlerini satmayı ve bunun yerine kripto para, altın ya da gümüşe yatırmaya başlamaları bekleniyor. Yapılan bu tespit doğru ise Amerika’yı ve onun ekonomisinin tüm dünyayı etkiliyor olması ile tüm dünyayı ekonomik açıdan zor günler beklemekte.