Mana’yı Kaçıranlar için Metaverse Koini: Ceek VR

Facebook’un Metaverse dünyasına girişi ile Metaverse (sanal dünya) koinlerinde büyük yükseliş geldi. Mana çok kısa bir zamanda 80 centten 5.6 dolara kadar yükseldi. Diğer Metaverse koinleri SAND, ENJ ve AXS de büyük yükseliş yaşadılar.

Görünen o ki Metaverse çılğınlığı önümüzdeki döneme damgasını vuracak. Çoğu yatırımcı yükselen koinleri kaçırdığından şikayetçi. Bir çok Metaverse koini çok büyük yükseliş yakaladı ama keşfedilmemiş bazı koinler de var. Bunlardan birisi de Ceek VR.

Ceek VR bir sanal gerçeklik uygulaması. Ceek VR canlı bir konsere katılma, sınıfta olma, bir spor etkinliğine katılma gibi deneyimlerin sanal bir dünyada yaşanmasını simüle ediyor.

Ceek Smart VR Token ise bu dünyada kullanılan kripto para.

Ceek VR platformu üzerinden ünlüler sanal konserler verebiliyorlar. Geçtiğimiz aylarda Ceek VR platformu üzerinde Lady Gaga sanal bir konser verdi.

Dünya genelinde Metaverse çılgınlığının önümüzdeki dönemde hızını artırarak sürmesi bekleniyor. Ceek Smart VR Token önümüzdeki dönemde büyük atılımlar yapabilir. Ceek Smart VR Token henüz Binance gibi büyük borsalarda yok. O yüzden de büyük potansiyeli var.

Ceek Smart VR Token’ı Mexc borsası üzerinden satın alabilirsiniz. Kodu: CEEK.

Mexc borsasında yüzde 10 komisyon indiriminden yararlanmak için bu linkten üye olabilirsiniz: https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1GiJ6

Koinvizyon web sitesi, Koinvizyon Telegram kanalları ve Koinvizyon sosyal medya sayfalarında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Koinvizyon kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Eylem Cülcüloğlu her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu’nun herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.