Bayebit, Transfer Ücreti Almayacak!

Yatırımcılarına sunduğu avantajlı işlemleri ile dikkatleri üzerinde toplayan ve Türk kripto para borsası Bayebit, platformu geliştirmek için yapmış olduğu yatırımların sonuçlarını almaya devam ediyor. Teknolojik altyapıya ve ürün geliştirmeye yapılan yatırımlar sonucu maliyetleri en aza indirgemeyi başaran borsa bu durumu ise, yatırımcılarından aldığı transfer ücretlerini kaldırarak, yatırımcıların giderlerini en aza düşürmüş gibi görünüyor.

8 Ocak 2019 tarihinde aktif olan uygulama sonucunda, Bayebit borsasını kullanan yatırımcılardan, işlemler için herhangi bir ekstra transfer ücreti almayacak olup; tüm ağ ücretleri bizzat borsanın kendisi tarafından karşılanmaktadır. Transfer ücretlerinin kaldırılması ise, transfer sürelerini hiçbir şekilde etkilemiyor. 20 Aralık 2018 tarihinde başladığı serüveninde kullanıcısını merkeze koyan ve Türk kripto para borsaları arasında yaptığı hamleler ile dikkatleri üzerinde toplayan Bayebit, aynı zamanda yakın bir tarihte kripto para alımını kullanıma açan ilk kripto para borsası olmayı da başarmıştı.

Borsa, yapmış olduğu ve yapacağı tüm hamleler ile kullanıcı deneyimlerini üst seviye çıkarmayı hedef alırken, gece gündüz yoğun bir mesai harcayarak da platformu üst seviyeye çıkarmak için uğraşlar vermeye devam ediyor.

Sosyal Medya Dolandırıcılığına Dikkat

Geçtiğimiz dönemlerde borsa ile hiçbir şekilde alakası olmayan kişi veya kişilerin yaptığı paylaşımlar sonucu insanların dolandırılma riskinin de olduğunun altını çizen Bayebit, bu kişilerin tespit edilmesi ve gerekli yasal başvuruların toplanma sürecinde oldukça adaletli davranacak. Borsa, kendine bu şekilde haksız menfaat sağlayan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu isimlerin bayebit.com kullanıcı hesabına ve kazanmış olduğu haksız kazançlara da el koyulacağını söyledi. Platform ile ilgili son dakika gelişmeleri ve haberleri ise, resmi twitter hesabı üzerinden takip edilebileceği yönünde bilgiler paylaşıldı