Bitcoin’in Gerçek Değeri, Bugüne Göre Daha Yüksek

CNBC Ekranları üzerinde Bitcoin’i detaylı olarak inceleyen ünlü analist Tom Lee, ünlü kripto para Bitcoin’in gerçek değerini yansıtmadığını ve bugünkü değerinden daha yüksek olması gerektiğini söyledi. Kripto para sektöründe önemli bir isim olan ve aynı zamanda Wall Street analisti olarak devam eden Tom Lee, Bitcoin hakkında detaylı bilgiler verirken, sözlerine şu şekilde devam etti.

‘’Geçtiğimiz yıl içerisinde bitcoin hakkındaki görüşümüzü ve karşıdan esen rüzgar adlı teorimizi yayınladık. Bunlardan bir tanesi de EFT meselesinin görünürlüğünün artması oldu. Aslında bugün bunlardan detaylı olarak bahseden SEC komisyonerimiz var ve bu şeyler aslında kripto paralar için olumlu gözüküyor. Kripto para piyasası son derece zorludur, çünkü fiyat/defter oranına bağlı kalınmıyor. Bunun dışında ağ değerine dayandığı için, son derece zorlaşıyor. Bu yüzden net bir fiyat belirlemesi yapılamıyor. Fakat adil değeri, şuanda fiyatından daha yüksek olmalıdır.

Buluşmaya Sayılı Günler Kala

Tom Lee aynı zamanda büyük milyarder Tim Draper ile beraber 20 Şubat tarihinde İstanbul’da olacak olan ve Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Blockhain Economy İstanbul Summit’te konuşmacı olarak yer alacak. Bunun dışında konferansa tüm dünya genelinden uzman kripto para analistleri, kripto para borsası liderleri ve birçok ünlü yatırımcının da katılması bekleniyor.