Holochain Yükselmeye Devam Ediyor

Türk kripto para borsalarında son derece yoğun ilgi gören kripto para Holochain, son dönemde gösterdiği fiyat artışı ile son derece dikkat çekiyor. Son aylarda üst üste yükseliş göstermeyi başaran HOT, yatırımcısını mutlu ederken bu çıkı ile beraber Coin Market sıralamasında ise 34. Basamağa kadar gelmeyi başardı. Bunun özelinde yüzde 14’lük bir artış gösteren HOT, Bitcoin bazında da değerini 33 satoshiye kadar getirirken ETH bazında ise 1016 Gwei’ye kadar ulaşmayı başardı.

Konuyla ilgili olarak The Merkle’nin yaptığı habere göre Holo için 34 sat değerinin son derece önemli olduğu söylenirken, bu seviyenin korunamaması ile beraber 27-28 seviyelerine kadar bir çakılma olabileceğini söyledi. Türkiye’de de çok fazla yatırımcısı olan ve kripto para camiasına yeni bir soluk getiren Holo için, dünya genelinde de aynı durum gösteriliyor. Bir grup yatırımcı, bu koinin pek sürdürülebilir durumunun olmadığını aktarırken, Holo’nun başarılı olamayacağını iddia etti. Aynı zamanda bu görüşün karşıtı olan bir grup ise, Holo’nun geleceğin kripto parası olduğunu ve bu seviyeyle beraber sürekli artış göstereceğini söyledi.

Şu anda dolar bazına göre bakıldığı zaman 0,0011 dolardan işlem görmeye devam eden kripto para Holo için, bazı Twitter kullanıcıları, yakın dönemde 0,01 dolar civarına geleceğini bekleseler de bunun için 10 katı bir artış yaşanması demek. Bunun ne olacağını bizlere ilerleyen bir dönem gösterecek.