Huobi, İstanbul Etkinliğine Katılım Geniş Oldu

Kripto para piyasasının en büyük şirketlerinden biri olan Huobi 22 Haziran tarihinde İstanbul’da bir etkinlik düzenledi. Bu etkinliğe Huobi üst düzey yöneticilerinin yanı sıra ülkemizde ki kripto para yatırımcılarının da büyük ilgi gösterdiği görüldü. İstanbul Wyndham Grand Levent Otel’de düzenlenen etkinliğe Huobi CEO’su Livio Weng ve diğer üst düzey yöneticiler katıldılar.

Bu şekilde Huobi, Türk kripto para yatırımcılarına verdiği önemi ortaya koymuş oldu. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Huobi aslında ülkemize özel ilgi gösteriyordu ve daha öncede İnternet sitesinden Türkçe dil desteği veriyordu. Şirket kendi kripto parası olan HT’yi de Türk kripto para pazarına girdirmişti.

Türkiye kripto para piyasasına büyük ilgi gösteren Huobi yerel şirketler ile de işbirliği yapmayı planlıyor. Bu şirketler arasında ise algoritmik trade çalışmaları yapan Paratica yer alıyor. Bu şirketle yakın bir işbirliği kurulduğu bildiriliyor. Etkinliğe Huobi yöneticileri gibi ülkemizde yaşayan önemli kripto para yatırımcıları da büyük ilgi gösterdiler.