TRON Lideri Justin Sun’dan 20 Milyon Dolar ve Tesla Hediyesi

TRON’un kurucu lideri geçtiğimiz saatlerde herkesi yakından ilgilendiren ve heyecana bürüyen bir haber paylaştı. Justin Sun “BTT ile TRON tabanlı olan USDT başarısını kutlamak adına 20 milyon dolar değerinde para dağıtacağını aktardı. Bununla da kalmayacak olan Justin Sun, twitter hesabında 27 Mart tarihine kadar tweetini RT eden kullanıcılar arasında 1 kişiye Tesla hediyesi vereceğini duyurdu.

Sun’un bu yapılan kampanyası herkesi heyecana bürüdü denilebilir. TRON kurucusu Justin Sun’un paylaşmış olduğu tweet yaklaşık 1 saat içerisinde 10 bin RT almasıyla beraber 5 bin civarında da beğeni topladı. Genç girişimci 2019 yılında TRON kripto parasını en büyük 4 kripto para arasına da sokmak istiyor. Justin Sun’un bir diğer önemli hedefi ise, TRON’u en büyük merkezsiz ekosistem olarak göstermek.

TRON’u 2017 yılında kurmuş olan genç girişimci lider Justin Sun, aynı zamanda eski bir Ripple çalışanı olarak göze çarpıyor. Şuan TRON aktif olarak 0.22198 dolardan alıcı bulurken son 24 saat içerisinde %0.42 civarında bir kayıp yaşıyor.