Binance’de Güncelleme

Kripto para borsası olan Binance kullanıcılarını yarın gerçekleşecek güncelleme konusunda uyardı. Binance’de gerçekleşecek güncelleme nedeniyle borsaya maksimum 8 saat erişim sağlanamayacak ve para yatırma ya da çekme işlemleri yapılamayacak. Güncellemenin 15 mayıs saat 06:00 itibari ile gerçekleşeceği açıklananlar arasında. Yapılan bu güncelleme sayesinde platform kullanıcılarına daha iyi hizmet sağlanması hedefleniyor.

En önemli kripto para borsalarından biri olan Binance, yarın gerçekleşecek güncelleme konusunda kullanıcılarını bugünden uyardı. Yarın sabah saatlerinde gerçekleşecek güncelleme yaklaşık 6 ile 8 saat arasında sürecek. Eğer bu güncelleme öncesi başlamış bir para transfer işlemi var ise güncelleme sonunda işlem devam edecek. Ancak güncelleme sayesinde para çekme ve yatırma işlemleri yapılamayacak.

Hatırlanacağı üzere 7 mayıs günü Binance üzerine bir saldırı söz konusu olmuş ve 7074 Bitcoin çalınmıştı. Borsa o günden bu yana para çekme ve yatırma işlemlerini askıya aldı. Aslında bugün para çekme ve yatırma işlemleri gerçekleştirilebileceği. Ancak işlemlerin yarın gerçekleşecek olan bu güncelleme sonrasına alınmasına karar verildi.