Netflix’in Kripto Para Belgeseli Bitcoin Yatırımcısının Artmasını Sağlayabilir

Dijital film ve dizi platformu Netfilix’in altcoinler için özel bir belgesel çekmeye hazırlanıyor olduğuna dair haberler geliyor. Uzmanların bu konuda ki görüşü ise böyle bir belgesel çekilmesi halinde bu tüm dünyada Bitcoin yatırımcısının artmasını sağlayacaktır.

Netflix tarafından yapılan film, dizii ve belgesellerin çok fazla izlendiği bilinen bir gerçek ve altcoinler ile ilgili bir belgesel hazırlaması halinde de bunun çok fazla izleneceğinden hiç kimsenin kuşkusu yok. Netflix’in çekmeyi hazırlandığı belgesel ile ilgili hazırlıklar yaptığını da PACoin’in resmi Twitter hesabından paylaşılan gönderi ile öğrenmekteyiz. Bu gönderide Netflix, Blochain teknolojisi, finans dünyasını, üçüncü dünya ülkelerinde altcoinlerin etkilerini inceleyecek.

Netflix’in belgesel için ayrıca kripto para dünyasından önemli isimler ile de röportajlar yapıyor. Eğer bu haberler doğru olur ve Netflix, altcoinler ile ilgili bir belgesel hazırladığı takdirde bu çok etkili olacaktır. Belgeselin etkisi ile Bitcoin daha çok tanınacak ve bu sayede daha çok yatırımcı bulacak bu durumda fiyatının yükselmesini sağlayacaktır.