2047’de Ethereum Ne Olacak?

Lider kripto para birimlerinden olan Ethreum iddialı yarışına devam ediyor. ConsenSys’nin CEO’su ve aynı zamanda Ethreum’un kurucu ortağı olan Joseph Lubin Ethreum’a dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özellikle de 2047 yılını işaret eden Lubin kripto para dünyasına ve siyasete dair tahminlerde bulundu. Lubin aynı zamanda internet ağlarının merkezîleştiğine de vurgu yaptı.

Siyasete dair açıklamalarda bulunan Lubin Donald Trump’un da 2020 yılında yeniden seçimleri kazanacağını düşündüğünü söyledi. Ayrıca 4 yıl sonra Amerika’nın medeniyet anlamında gerileyeceğinin de altını çizdi. Özellikle de nefret suçlarının bunda büyük pay sahibi olacağını vurguladı. Konuşmasında 2047 yılını hedef gösteren Lubin liberal demokrasinin de ölüm yatağında olduğuna dair bir benzetmede bulundu.

2047 yılında toplumun doğrudan demokratik karar verme sürecine katılacağını ifade eden Lubin merkeziyetsiz açık bir platformun oluşturulacağını da vurguladı. Tabi açıklamalarında büyük bir coşku gösteren Lubin kurucu ortağı olduğu Ethreum’a ilişkin açıklamalarda da bulundu. Lubin’in açıklamalarına göre Ethreum 2047 yılına kadar kripto para dünyasında varlığını koruyacak.