Binance Düşük Hacimli Kripto Paraları Çıkarmaya Devam Edecek

Dünyanın en büyük kripto parası olan Binance’nin Ceo’su Changpeng Zhao düşük güçte olan piyasada bir rolü olmayan kripto paraları liste dışı etmeye devam edeceklerini söyledi. Dün yapılan soru cevap platformunda konuşmacı olarak katılan Changpeng Zhao, bazı kripto paraların borsadan çıkarılmasıyla ilgili sözlerini paylaştı.

Zhao bu konuyla ilgili olarak “Bizler projeleri listelerken, bazı kriterleri göz önünde bulunduruyoruz ve buna bağlı olarak da bazı standartların altında kalabiliyorlar. Bizler de bu paraları liste dışı edebiliyoruz. “ dedi.

Kripto paraların liste dışı edilmesindeki zararlı etkileri de kabul eden Changpeng Zhao, buna karşın belirli standartların altında kalan kripto paraları liste dışı etmeyi devam edeceklerini açıkça söyledi. Ayrıca Changpeng Zhao konuşmalarına şu şekilde devam etti:

“Kripto paraları liste dışı ederken, bu paralara yatırım yapan kullanıcıları zor durumda bırakıyoruz. Ama bu projeler kendini savunmak zorunda ve çoğu bizimle ya da biz olmadan yollarına devam edecek.” Binance, en son borsadan CLOAK, MOD, SALT, SUB ve WINGS’i çıkarmıştı.