Bitcoin SV, İki Platformdan Daha Çıkarılıyor

Hatırlıyoruz ki geçtiğimiz günlerde Binance yeni bir açıklama yapmış ve Bitcoin SV’yi liste dışı edeceğini duyurmuştu. Bu gelişen haberin ardından iki platformdan daha liste dışı edilme yolunda. Önde gelen ABD merkezli olarak tanınan kripto para borsası Kraken, Sosyal medya hesapları üzerinden kullanıcılarına “Kraken Bitcoin SV’yi liste dışı etmeli mi?” diye sordu.

Ankete şu zamana kadar 18 binin üzerinde kullanıcı katıldı ve yarın akşam son bulacak anket için yanıtların yüzde 75’i evet, yalnızca yüzde 7’si hayır diyor. Çok büyük bir aksilik olmazsa sonuç evet olacak ve Bitcoin SV liste dışı olacak. BSV’yi kaldırmak için harekete geçen bir diğer platform ise ShapeShift.

ShapeShift’in CEO’su Erik Voorhees, kişisel Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklama üzerine “Binance ve Changpeng Zhao ile aynı fikirdeyiz ve buna göre hareket edeceğiz. Bitcoin SV’yi 48 saat içinde ShapeShift’ten kaldırma konusunda artık tüm yönetim olarak hemfikiriz.” ifadelerini kullandı. Böylece Bitcoin SV, Binance’nin ardından iki kripto para platformundan daha kaldırılıyor oldu.