Bitmex’e Yeni Kayıt Olan İlk 50 bin Kişiye 5 Bmex Token + 10 USDT

Dünyanın ilk vadeli işlemler kripto para borsası Bitmex kendi token’ını çıkartıyor. Bmex token 2022 yılında çıkacak. Arkasında Bitmex gibi bir devin bulunması Bmex token’a olan ilgiyi artırıyor. Bitmex token ileride Binance’in koini BNB gibi olabilir. Bmex’in maksimum arzı sadece 450 milyon adetle sınırlı olacak. Bu da token’ın fiyatını çok kısa sürede yüksek seviyelere taşıyabilir.

Bitmex token’ını duyurmak için bir airdrop kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında Bitmex’e yeni üye olan ilk 50 bin kişiye 5 Bmex Token + 10 USDT verilecek. Kampanyaya katılmak için aşağıdakileri yapmak yeterli:

1- Bu linke tıklayarak Bitmex’e kayıt olun:

https://www.bitmex.com/token-promotions?utm_source=Eylem&utm_medium=Affiliates&utm_campaign=Token

2- KYC kimlik doğrulamasını yapın.

KYC kimlik doğrulaması yapmak çok kolay. Bu videoda detaylı bir şekilde anlatılıyor:

3- Kayıt olup KYC yaptıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok. 1 Şubat 2022’de 5 Bmex Token ve 10 USDT hesabınıza aktarılacak.

Daha Fazla Bmex Token Nasıl Kazanılır?

Daha fazla Bitmex token kazanmak da mümkün. Kayıt olduktan sonra Bitmex’te trade yaparsanız ödediğiniz komisyonun yüzde 25’ine kadar Bmex token kazanabilirsiniz.

Ayrıca arkadaşlarınızı, eşinizi dostunuzu bitmex affiliate linkinizle Bitmex’e davet ederseniz davet ettiğiniz her 3 kişi için 15 Bmex token kazanabilirsiniz. Bitmex affiliate linkininizi Bitmex’e login olduktan sonra buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Eski Kullanıcılar Kampanyadan Yararlanabilir Mi?

5 Bmex ve 10 USDT ödülü yeni kullanıcılar için geçerli ama eski kullanıcılara da tanıdıklarını Bitmex’e davet ederek davet ettikleri her 3 kişi için 15 Bmex token kazanabilirler. Bitmex affiliate linkininizi Bitmex’e login olduktan sonra buraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Kampanya 31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli ama ilk 50 bin kişi ile sınırlı. O yüzden kayıt olmak için acele etmekte fayda var.

YASAL UYARI:

Bu kampanya Bitmex tarafından düzenlenmektedir. Kampanyaya katılımdan dolayı oluşabilecek herhangi bir zarardan Koinvizyon sorumlu tutulamaz. Kampanyanın tüm sorumluğu Bitmex’e aitdir.