Potansiyeli Yüksek Yeni Metaverse Projesi: Victoria VR

Metaverse (sanal gerçeklik) çılgınlığı devam ediyor. Önümüzdeki yıllarda sanal gerçeklik hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olacak. Sanal gerçeklik gözlükleri ile başlayan Meta dünyası beyine takılan implantlara kadar gidebilir. Önümüzdeki yüzyılda Matrix filmi gerçek bile olabilir.

Ekim ayında Facebook’un ismini değiştirip Meta yapmasıyla Mana, Sand, Enjin gibi Metaverse koinleri büyük yükselişler yaşadı.

Yakın zamanda Kucoin borsasında listelenen Victoria VR Token ise Meta evreninde taşları yerinden oynatabilir. Victoria VR’ın rakiplerinden en büyük farkı çok realistik görüntülere sahip olması.

Victoria VR’ın görüntüleri şaşırtıcı derece de gerçekçi. Sanal gerçeklik dünyasında gerçek hayat deneyimi sunmayı planlayan Victoria VR, görsel gücüyle öne çıkmayı hedefliyor.

Victoria VR uygulamasının 2022 yılında çıkması bekleniyor. Victoria VR Token, Victoria VR uygulamasının para birimi olacak. Bu yüzden bu token’da uzun vadede büyük bir potansiyel var. Henüz token büyük borsalara girmiş değil. Token kısa süre önce Kucoin borsasında listelendi. 2022 yılında uygulamanın çıkmasıyla Victoria VR Token, Binance gibi büyük borsalarda listelenebilir.

Bu tarz yeni projeler ÇOK RİSKLİ yatırım araçlarıdır. Yatırım yaparken lütfen bunu göz önünde bulundurunuz. Projeyi inceleyip kendi kararınızla hareket ediniz. Hacim düşük olduğu için MARKET EMRİ VERMEKTEN KAÇININIZ.

Victoria VR hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

Victoria VR’ı Kucoin borsasında VRUSDT adı altında bulabilirsiniz.

Kucoin borsasında yüzde 10 komisyon indiriminden yararlanmak için bu linkten üye olabilirsiniz: https://www.kucoin.com/ucenter/signup?rcode=r3HLJG3

YASAL UYARI:

Koinvizyon web sitesi, Koinvizyon Telegram kanalları ve Koinvizyon sosyal medya sayfalarında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Koinvizyon kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Eylem Cülcüloğlu her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu’nun herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.