BtcTurk’ten Profesyonellere Yeni Site Geliyor

Türkiye’nin en büyük kripto para platformları arasında ilk sıralarda olan BtcTürk, profesyonel yatırımcılara hitap eden bir girişim yaptığını duyurdu. Profesyonel yatırımcıların daha kaliteli ortamlarda yatırım yapmalarını sağlamak amacıyla BtcTürk l Pro beta versiyonu yayına alındı. Türkiye’nin 81 ilinden 600 bini aşkın bir kullanıcıya sahip olan kripto para borsası farklılık gösteren ihtiyaçlar neticesinden kullanıcıların taleplerine de cevap veriyor.

Bu yaklaşımın bir sonucu olarak kripto para borsası, profesyonel yatırımcılar için BtcTürk l Pro yayınladı fakat henüz şuanda test ediliyor. Beta versiyonu ile yayında olan BtcTurk | PRO’da detaylı bilgilerin yayınlandığı ekranlar ve araçlar, raporlar ve kullanıcılara sunulan yeni güvenlik önlemleri de yer alıyor. Bu yeni ürün  ileri düzey yatırımcıların hızlı bir şekilde karar vermesini ve yatırım yapmasına olanak veriyor.  

Borsadan yayınlanmış bir basın açıklamasına göre BtcTurk | PRO, genel olarak her gün alım-satım yapan, yatırımlarını yaparken piyasayı takip eden, bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik alanlara göz gezdiren, karar alırken detaylı analiz tablolarına da inceleyen ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen yatırımcılar için tasarlandı ve oldukça beğeni topladı.