Jason Pizzino: Bitcoin Hala Kontrol Altında !

Pizzino, Bitcoin’in yükseliş trendinde olduğunu ve kısa vadede 30.000 dolar ve 31.000 dolar seviyelerini yeniden test etmek için daha fazla yükselişe ihtiyacı olduğunu söylese de, uzun vadede BTC’nin düşüş trendine devam edeceği konusunda uyarıyor.

Pizzino, bu düşüş trendinin, BTC’nin beş ay içinde yaklaşık %100‘lük bir ralli yaşamasının ardından ortaya çıktığını belirtiyor. BTC’nin yeni zirvelere ulaşma olasılığı düşük olduğu için Pizzino, yatırımcıları BTC fiyatındaki ani değişikliklere karşı dikkatli olmaya çağırıyor.

BTC’nin fiyatı bu yazı yazılırken 28.804$ seviyesinde işlem görüyor ve Pizzino, BTC’nin 27.250$ seviyesindeki en düşük seviyesinden %5.7 artış gösterdiğine dikkat çekiyor. Ancak Pizzino, BTC’nin halen 28.500 $ ve %50 Fibonacci düzeltme seviyesini geçemediğini ve bu seviyelerin üzerine çıkması gerektiğini vurguluyor.

Pizzino, BTC’nin düşüş trendini sürdürmesi durumunda, fiyatının daha da düşebileceğini ve yatırımcıların bu duruma hazırlıklı olmaları gerektiğini söylüyor. BTC’nin fiyatındaki dalgalanmaların yüksek olduğu bir dönemde, yatırımcıların BTC ve diğer kripto varlıkları hakkında bilgi sahibi olmaları ve riskleri dikkatli bir şekilde değerlendirmeleri önemlidir.