Peter Brandt Bitcoin İçin 150 Bin Doları İşaret Etti!

Deneyimli trader ve analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC) fiyatı hakkında yaptığı tahminle dikkat çekti. Brandt, kısa süre önce yayımladığı bir raporda, Bitcoin’in 2025 yılı Eylül ayına kadar 130 bin dolar ile 150 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini öngördü.

Brandt, bu yükseliş öngörüsüne gerekçe olarak, tarihsel Bitcoin yarılanması etkisini ve spot Bitcoin ETF’lerine yönelik artan para akışı potansiyelini gösterdi. Brandt’ın raporuna göre, son Bitcoin boğa piyasası 11 Mayıs 2020’deki yarılanmadan yaklaşık 16 ay önce başladı ve bu döngü, yarılanmadan yaklaşık 18 ay sonra sona erdi.

Brandt, 9 Temmuz 2016 ve 28 Kasım 2012’de gerçekleşen önceki iki yarılanmanın da benzer bir yükseliş modeline ev sahipliği yaptığını belirtti. Bu perspektiften bakıldığında, önümüzdeki boğa piyasasının Ağustos-Eylül 2025 tarihlerinde sona erebileceğini ifade etti. Brandt, “Bu sıra devam ederse, bir sonraki boğa piyasası döngüsünün en yüksek seviyesi Ağustos sonu/Eylül 2025 başında gerçekleşecektir,” şeklinde konuştu.

Ünlü Analist Peter Brandt'ten Bitcoin (BTC) Yatırımcılarına "Her Şeyi  Kaybetme" Uyarısı - Bitcoin Sistemi