Peter Schiff’ten Mal Varlığı Açıklaması

Üst üste aldığı yükselişler sayesinde artık birçok basit bir kripto para algısından çıktı. Hatta gelecek dönemin altını gibi ifadeler de kullanılmaya başlandı. Dolayısıyla bu söylemler Bitcoin’in basit bir takas aracı olmaktan çıktığını gösteriyor. Ancak sektörün altın boğası olarak bilinen Peter Schiff’e göre durum oldukça farklı. Shiff bu söylemlerine ek kendi mal varlığını da açıklamaktan çekinmedi.

Peter Schiff aynı zamanda Euro Pasific Capital yatırım şirketinin CEO’su ve işinde de son derece başarılı bir isim. Geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapan Schiff Binance üzerinden yatırım yaptığını duyurdu. Birinden gelen hediye ile yatırımlarına başlayan Shiff, Yatırımları arasında Bitcoin olduğunun da altını çizdi.

Ünlü CEO ve altın yatırımcısı Peter Schiff yaptığı bu açıklama ile de dillerden düşmüş değil. Özellikle de kripto para sektörünün eleştirisine maruz kalmaya devam edecek gibi görünüyor. Schiff yatırımını yaptığı Bitcoin’lerin azlığından söz edince sektör yatırımcıları kendisine BTC gönderdi. Schiff’in şu anki Bitcoin yatırımı tutarı yaklaşık 500 dolar kadar.