Bitcoin Piyasasında Son Durum: Düşüş Olacak Mı?

Bitcoin’in art arda hızlı yükseliş seyretmesinin ardından ticaret hacminde bir düşüşün yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu oldu. Bu konuya ünlü coin analisti Tone Ways açıklık getirdi. Ways’a göre piyasalarda kısa süreliğine bir düşüşün yaşanabileceğini vurguladı. Ancak yine Ways’a göre bu düşüş ardından kayda değer bir yükselişi de getirecek. Ways bu savı için net bir tarih belirtmedi.

Bitcoin’in son birkaç haftada hızla artış yaşıyor olması yatırımcılarını endişelendirdi. Çünkü genellikle coinler hızlı ve istikrarlı artışların ardından düşüşe geçiyor. Dolayısıyla Bitcoin için de bir düşüşün yaşanıp yaşanmayacağı merak konusu oldu. Tahminler birbiri ardına gelirken en önemli tez de ünlü kripto para uzmanı Tone Ways’ten geldi. Ways Bitcoin’in düşüş yaşasa da yeniden aynı istikrarlı çıkışını yakalayacağını vurguladı.

Ünlü analiste göre önümüzdeki birkaç hafta içinde Bitcoin’in 8 bin dolar üzerine çıkması bekleniyor. Eğer bu ivme yakalanamaz ise Bitcoin 7 bin Doların altına düşecek. Ways bunun yalnızca bir sav olduğunu da Bitcoin yatırımcılarına hatırlatıyor.