Bitmain, Tüm Bitcoin Cash’in% 6’sına Sahip

Son belgeler Bitmain’in yaklaşık 1 milyar dolarlık Bitcoin parası biriktirdiğini ve 18 milyar dolarlık halka arz ile ilgili soruları gündeme getirdiğini gösteriyor.

Bitcoin Nakit Bol

Belgeler ilk olarak Samson Mow tarafından IPO öncesi izahnameden bir alıntı içeren bir tweet’de yayınlandı. Belge resmen Bitmain nakit akışını teyit edemese de, çok uluslu şirket nakit Bitcoin, piyasa değerine büyük dördüncü cryptocurrency büyük miktarlarda satın almak için Bitcoin elindekileri tasfiye gibi görünüyor.

Sıfır BCH yakın Aralık 2016 yılında Mart 2018 yılında 1,021,316 toplam dolaşımdaki Bitcoin Nakit 5,9 oranında hesaplanmaktadır – yatırımcılar deste göre Bitmain Bitcoin Cash yıllardır Pekin merkezli kaynaklarını yatırım yapmaya devam etti.

Kitapları Manipüle Etmek Mi?

Şirkete göre şirket 2018 yılının ilk üç ayında yaklaşık 89 milyon $ değerinde bitcoin parası satın alırken, 89 milyon dolarlık bitcoin satıyordu. Rakamlar açıkça tüm doğruya karşılık gelmediğinden, bazıları kendi özgünlüklerini sorgulamaktadır.

Visa’lardan daha büyük, 18 milyar dolar değerinde tarihi bir IPO’nun eşiğinde, şirketin değerlemesini şişirmek için herhangi bir potansiyel yatırımcıları ikna edebilir. Bu belgeye göre, komplocular arasındaki fikir birliği, BCH’nin derecelendirme notu ile şirketin 1.2 milyar dolarlık hissesinin yaklaşık yüzde 70’ini oluşturan tehlikeli bir eylem oluşturuyor gibi görünüyor.

Bitmain’in Tahminini Desteklemek İçin BCH

Nisan ayında, kendi madencilik havuzu olan Antpool’un, madencilik ödüllerinin bir kısmını “yaktığını” ilan ettikten sonra, Bitcoin Cash’in fiyatını yüzde 25’ten fazla artırdığı söyleniyor. Atlanta merkezli AIS Media’nın CEO’su Thomas Harpointer, bazı (Çinli) devlet şirketlerinin özelleştirildiğini iddia ederek; ‘Birçok kurumsal yatırımcı Çin olabilir. Ve çoğu üst düzey Çinli şirket çoğunlukla devlete aittir. Jihan akıllı ve iyi ağlıdır. Bitmain’in tahminini desteklemek için BCH’yi kullanmak için bir strateji gibi görünüyor. Yaklaşan bir BCH pompası beni şaşırtmayacaktı.’ açıklamasında bulundu.

Bitmain, Bitcoin Nakit Yolunda

Haziran ayında, Bitcoin ağındaki tüm blokların% 42’sini azalttığında, bir takım topluluk üyelerini bloke ettikten sonra Bitmain, Bitcoin nakit yolunda sıkıca gözüküyor.

Eğer Bitmain gerçekten BCH’nin fiyatını manipüle etme yeteneğine sahipse, şirketin piyasa kapitalizasyonu yoluyla en büyük kripto para birimlerinden iki tanesi üzerinde acımasız bir güce sahip olduğu görülmektedir.