Bitcoin Fiyatında Son Dakika

Bitcoin düzeltme sürecinin sonuna geldi ve mükemmel bir çıkış yakaladı. Yatırımcılarını heyecanlandıran bu çıkış yaklaşık yüzde 11 oranında yükseliş getirdi. Bitcoin şu anda 12 bin 700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bir önceki gün 11 bin 500 dolar seviyesinde bulunan direnci kıran Bitcoin hızla yükselip bu seviyeye ulaşmış ve yatırımcılarını haklı çıkarmıştı.

Bitcoin birkaç gün önce düşüş yaşamış ve düzeltme sürecine girmişti. Bu durum piyasayı ikiye ayırmış ve bazıları düşüşün devam edeceğini düşünürken, bazıları da düşüşün çıkış getireceğini savunmuştu. Haklı çıktılar ve Bitcoin an itibari ile 12 bin 685 dolardan işlem girmeye başladı. Üstelik Bitcoin 12 bin 800 dolar direncini de kırarsa kısa sürede 1e bin dolardan işlem görmeye başlayabilir.

Bitcoin’in bu çıkışı çeşitli senaryoları da beraberinde getirdi. AayushJindal Bitcoin’in 12 bin 500 dolar seviyesinden oldukça büyük bir güç aldığını ve ivme kazandığını söylüyor. Eğer bu seviyeye ulaşır ise hemen ardından 13 bin dolar seviyesini göreceğini de iletiyor.