Arthur Hayes’ten Ethereum Öngörüsü

BitMEX’in CEO’su ve kurucusu olan Arthur Hayes, 18 aylık bir süre zarfında ICO’ların geri döneceğini söyledi. Hayes, ICO’ların bu hareketine karşılık Ethereum‘un da toparlanacağını öngörüyor.

Hayes’in öngörüsüne göre, ICO’lar toparlandığı zaman Ethereum’ da agresif tepkilerle toparlanacak ve 200 doları test edecek. Bu sürecin 12 ay ile 18 ay gibi bir vadede olacağını söyleyen Arthur Hayes, daha önce de Ethereum’un 100 dolar altına gerileyeceğini tahmin etmişti.

Hayes konuşmalarına, ICO’lar kendine gelene kadar sabit kripto paraların ilgi odağı olduğunu da ekledi. Hayes’e göre 2019’da sabit kripto paralar ve menkul kıymet token’ları yatırımlarını değerlendirmek isteyenler için en cazip seçenekler olacaktır.

Nokta Atışı Tahmin

Hong Gong merkezli olan ve dünyanın en büyük kripto para platformu okan BitMEX’ in CEO’su olan Hayes, Ağustos ayında da Ethereum içi 100 doların altına gerileyeceğine dair açıklama yapmıştı. O dönem 300 dolar üzerinde işlem gören Ethereum, ilerleyen aylarda Hayesin tahmin ettiği gibi 83 dolara geriledi.