Binance Chain Etkileri Sürüyor: Değeri Yüzde 100 Arttı

Geçtiğimiz saatlerde sizlere aktardığımız gibi dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kendi blok zinciri olan Binance Chain’e geçeceğini resmen duyurmuştu. Yapılan duyuruya göre şu sıralarda Ethereum ağında çalışmakta olan Binance Coin, net tarih olarak 23 Nisan tarihinde kendi blok zincirine geçmeye başlayacak.

Binance Coin’in kendi blok zincirine geçecek olması piyasada ani bir yükseliş meydana getirdi. Bazı kripto paralar Binance Chain’ geçecek olacaklarını duyurdu ve bu duyurunun ardından fiyatları bir anda yükseliş gösterdi. Binance Chain block zincirine katılacak olan kripto paralardan bir tanesi de Mithril. Mithril’in MTH token’i bu gelişmenin etkisiyle beraber 0.046 dolardan işlem görürken bir anda 0.086 dolara kadar sıçrama yaparak, değerini bir anda yüzde yüz arttırmayı başardı.

Bu gelişme devam ederken Binance’in MITH için BNB ve USDT işlem çiftleri eklemesi, artışa ekstra olarak bir ivme daha kazandırdı. Ayrıca bu bilgiye ek olarak Binance Chain’e geçeceğini bildiren bir diğer proje Atomic Wallet olacağı yönünde haberler de gelmeye başladı.