Binance Chain’e Geçecek olan İkinci Kripto Parada Patlama

Binance Coin’in Ethereum blok zincirinden kendi blok zinciri olan Binance Chain’e geçecek olması kripto para sektöründeki bazı tokenlere büyük etki yaptı. 23 Nisan’da başlayacak olan geçiş için gün sayılırken, bazı kripto paralar da bu blok ağına geçeceğini duyurdu. Mithril’de olduğu gibi Binance’nin kendi blok zincirine geçeceğini duyuran Red Pulse da (PHX) büyük bir sıçrama gösterdi ve ileri yönlü hareket etti.

Kripto para blok zincirine geçmesini duyurduktan kısa bir süre sonra yüzde 50 oranında artış gösterdi ve bu işlem dakikalar içerisinde oldu. Hatırlıyoruz ki Mithril’in MITH token’ı da geçtiğimiz saatler içeisinde Binance Chain’e geçiş yapacağını tamamen duyurmuş ve bu gelişme, MITH’nin dünden bu yana neredeyse yüzde 100 oranında artış göstermesine sebebiyet vermişti.

Bir çok kripto paranın Binance Chain blok ağına geçeceğinin sinyalleri verilmeye başlandı. Birçok ünlü yatırımcı kendi sosyal medya hesapları üzerinden tahminlerini aktarsa da, bu block zincirine geçecek olan kripto paralar merakla bekleniyor. Red Pulse şu sıralarda 0.02 dolardan işlem görüyor ve haftalık bazlı olarak %51.44 oranında değer arttırdı.