Bitcoin Gold Destekli Cüzdanlar

Bitcoin ile dijital ortamda alışveriş yapmak, standart para birimi şeklinde kullanmak mümkün. Bunun için bir Bitcoin cüzdanına ve QR koduna ihtiyacınız olacak. Bitcoin resmi sitesi üzerinden yapacağınız bu ücretsiz işlemler sayesinde sizde paranızı Bitcoin üzerinden değerlendirebilirsiniz.

Bitcoin Desteği Olan Borsa Cüzdanları

Bazı ülkelerde para birimi haline gelen ve yapılan harcamalarda kullanılan Bitcoin, borsa desteği de almaya başlamıştır. Bütün borsa para birimlerini desteklemese de bazı ülkelerin para birimlerinin Bitcoine çevirme fırsatı sunulmuştur. Bunlar; Paribu, Koineks, Cex, BTCTurk, Bittrex, Ledger, HitBTC, BitStar, Coinomi, Guarda, Freewallet, BitFlyer, Abucoins, Bitcoin India, Beatcoin, Bitbay borsa cüzdanlarıdır. Yapılacak olan Bitcoin dönüşüm işlemleri resmi olarak gold desteği sağlanacaktır.

Bitcoin Cash Ticareti

İnternet üzerinden borsa yatırımları yapmak, ürün satışı ve alışı yapmak için gold desteği veren ülkeler arası ticarette Bitcoine izin veren ve vermeyen firmaların listeleri belirlenmiştir.

  • Destek Verecek Olan Borsalar:

Bitfinex, Gemini, Kraken, OkCoin, Huobi, BTCC, Bithumb, Korbit, Poloniex, Bittrex gibi borsa cüzdanları gold destek vererek kısa bir sürede Bitcoin üzerinden de ticaret yapabileceklerini açıklamıştır.

  • Destek Vermeyen Borsalar:

Bitstamp, Coinbase/GDAX, itBit gibi borsalardır. Alınan kararların henüz netleşmemesinden kaynaklı olarak Bitcoin Cash üzerinden yapılan ticaretleri desteklemedikleri açıklanmıştır.

Bitcoin Gold Desteği Sağlamak

Bitcoin üzerinden işlem yapmak istiyorsanız ve kazandığınız maaşı bu birim üzerinden değerlendirmek istiyorsanız gold desteği sağlayan borsa cüzdanlarından ücretsiz hesap açmanız yeterlidir.

Açılan bu cüzdanlardaki parayı arttırmak için tanıtımı yapılan sitelerin ve izlenmesi gerekli olan video içeriklerini günlük olarak ziyaret ederek en alt limitten başlayan Bitcoin parasını kazanmaya başlayabilirsiniz. Dijital ortamda oluşturulmuş kart hesabı özelliğini gösterir. Aldığınız maaşı bu hesap üzerinde biriktirebilir, Bitcoin’e çevirebilirsiniz. Sanal ortamdan tamamlayacağınız görevler ile birlikte ek gelir sağlayabilirsiniz