Ünlü Milyarder Galaxy Digitals Holdings Ceo’su Michael Novogratz Bitcoin Hakkında Önemli Açıklama’da Bulundu

Real vision programına katılan Galaxy Digital Holdings CEO’su Michael Novogratz, kripto para dünyasında yaşanan gelişmeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.Novogratz kurumsal yatırımcıların Bitcoin almaya başlamasının ardından, bu yatırımların son bulmayacağını ve devam edeceği konusunda açıklamalarda bulundu
2020 yılında bitcoin satın almaya başlayan MicroStrategy, Paul Tudor Jones, MassMutual gibi kurumsal firma sahipleri ve yatırımcı iş adamları Milyarder Michael Novogratz, katıldığı bir yayında “MicroStrategy’nin bitcoin alması ile ilgili, bunun çok önemli bir durum olduğunu paylaştı.Sözlerine Paul Tudor Jones’ten bahsederek devam eden ünlü milyarder,Tudor’unda Bitcoine yatırım yapması önemli fakat, MassMutual’ın bitcoin alması en önemli olduğunu ifade etti.”
‘Bitcoin satın alan yatırımcılar başladımı duramayacaklar’
Sigorta devi MassMutual, 2020 aralık ayında 100 milyon dolar değerinde Bitcoin satın almıştı. Ünlü milyarder Michael Novogratz’a göre bunun Bitcoine olan güvenin arttığı yönünde önemli açıklamalara da değinmişti.
Kripto para alan Kurumsal yatırımcıları görüyoruz. Bunun dışında , ünlü bir sigorta firması olan MassMutual Bitcoin satın aldı. Bunun neden çok önemli olay olduğunu anlatayım. Bu tür firmaların güvence verdikleri şeyleri destekleyebilmek için kasalarında tuttukları para adeta altın niteliğindedir. Portföylerine herhangi bir şey eklenebilmesi için Sigorta komisyonu ve FED onayları gerekiyor
MassMutual 100 milyon dolarlık Bitcoin satın aldı.Bazı insanlar bu paranın MassMutual için büyük bir miktar olmadığını konuşuyor. Emin olun bu kimsenin umrunda değil.Bitcoin almaya başladılar ve birdaha kesinlikle duramayacaklar….