Elon Musk Portföyünü Açıkladı!

Tesla ve SpaceX’in sahibi Elon Musk, son açıklamalarında elinde Dogecoin ve Bitcoin bulunduğunu duyurdu. Gündemi sık sık etkileyen paylaşımlarıyla tanınan Musk, özellikle popüler mem tokeni Dogecoin’e olan ilgisiyle bilinmektedir. Yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla Dogecoin’in değerinde önemli artışlara neden olan Musk’ın, diğer kripto paraları da elinde tutup tutmadığı ise merak konusu.

Bitcoinist’in haberine göre, Elon Musk, geçtiğimiz günlerde katıldığı Twitter Space etkinliğinde en sevdiği mem token olan Dogecoin’i hala elinde bulundurduğunu açıkladı. Ayrıca, SpaceX şirketinin de büyük bir miktarda Bitcoin’e sahip olduğunu belirtti.

Musk, elindeki Dogecoin ve Bitcoin miktarına dair detaylı bir açıklama yapmasa da, hem Dogecoin’i hem de Bitcoin’i elinde tutması, Musk’ın bu iki kripto paraya olan tutarlı desteğini gösteriyor olarak yorumlanmaktadır. Öte yandan, SpaceX’in Bitcoin varlıklarını hala korurken, Musk’ın diğer şirketi Tesla daha önce Bitcoin varlıklarının %75’ini elden çıkardığını açıklamıştı.

Elon Musk Is Now "Chief Troll Officer", Changes X Bio