Ethereum Kurucusu Buterin – Bir Kripto Balonunun Sonundayız

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin bir endüstri lideri ve bir blockchain öncüsüdür. Birkaç ayın düşüşünden sonra, Buterin, kripto para birimleri için mevcut piyasa hareketi hakkındaki görüşlerini paylaşmak üzere Twitter üzerinden iletişime geçti.

Buterin: Bir Kripto Balonunun Sonundayız.

Aralık 2017’deki zirvesinden bu yana, son kripto -ayı piyasası, özel yatırımcıları ve halkı, gelişmekte olan blockchain endüstrisinden biraz düşürdü. 31 Temmuz 2018’de Buterin, Post Oak Lab’in kurucusu Tim Swanson’dan bir tweet attı ve Coinbase tarafında düşen trafiğe işaret etti.

Grafikte, MoneyBase’in toplam aylık ziyaretleri, Ocak 2018’de yaklaşık 126 milyon, en yüksek değer ise 296 milyon Haziran’a düştü.

Coinbase trafiğindeki düşüş, önde gelen kripto para birimlerinin fiyat gelişmesiyle yakından ilişkili görünmekte. Buterin’in piyasaların “kripto balonunun sonuna” ulaştığı yanıtı, bir dönüşün yaklaştığını gösteriyor.

Vitalik Buterin ‘Şimdiki Kabul Seviyesinin Dengesiz’

Bir blok zinciri olarak kabul desteğini koruyarak alacaklılar her zaman cryptocurrency Buterin fiyatı hakkında istedi. 9 Temmuz günü Buterin son Bitcoin ETF kınaması Twitter’da sürdü.

CoinRoutes’un kurucularından David Weisberger, Buterin’e kurumsal ve kamusal kabulün her iki yönünün de önemli olduğunu söyledi. Buterin’in cevabı, “şimdiki kabul seviyesinin dengesiz” olduğudur.

Kripto – Pazar Döngülerinde İyi Bilinen

Haziran ayında Brian Armstrong, Coinbase, o kripto – pazar döngüleri onun görünümünü özetlenen ve sanayide durum ve büyüme eğilimlerinin gerçek göstergesi olarak kabul benzer bir vurgu ettiği tweet yazısında;

3 / Kripto endüstrisi başka hiçbir şey değildir – birçok yukarı ve aşağı döngü (her seferinde yeni bir platoda). Şimdi 3 veya 4 tane var. Sizi ilk kez görmek korkutucu olabilir, ama bizim için uzun yıllardır sektörde olan, eski haberler gibi.

4 / Bir aldatmaca varsa, insanlar irrasyonel olarak coşkulu. Umutsuzluk olduğunda, insanlar irrasyonel olarak kötümserdir. Her ikisi de doğru değil. Gerçeklik her zaman ortada bir yerde, gerçek kullanımla (gün başına işlemler) fiyattan daha fazla ilişkilidir.

İlk aşamada, gelişen dijital ekonomi önemini artırmaya ve yerini günlük hayatta bulmaya devam ediyor. Gelişmekte olan düzenlemeler ve kurumsal çözümler ile, kripto ve blockchain sektörlerinin meşruiyet doğrultusunda olgunlaşacağı.