Gelecek Vaat Eden Web 3.0 Tabanlı NFT Cüzdan Koini: Blocto (BLT)

Kripto para piyasalarında son dönemde bir Metaverse çılgınlığı yaşandı. Mana ve Sand gibi koinler kısa zamanda çok büyük yükselişler yaşadılar. Kriptoda yeni büyük dalganın ise Web 3.0 projelerinde olması bekleniyor.

Web 3.0 merkeziyetsiz internet anlamına geliyor. Web 3.0’ın ana omurgasını da Ethereum ağı üzerinde geliştirilen merkezi olmayan uygulamalar oluşturuyor.

Web 3.0 koinleri henüz çok yeni ve Coinmarketcap’da çok gerideler. Bu da bu koinler de büyük fırsatlar olduğu anlamına geliyor.

Tayvan merkezli Blocto NFT cüzdan uygulamasının koini olan BLT de gelecek vaat eden koinlerden birisi.

NFT’ler son dönemin popüler konusu ama NFT alıp satmak, saklamak çok kolay değil. Ancakteknik bilgiye sahip olan kişiler bunu yapabiliyor. Blocto herkes için NFT sloganıyla çok kolay kullanılabilir bir NFT cüzdanı geliştirmiş. Aynı zamanda Blocto uygulaması bir Dapp (merkezi olmayan uygulamalar) Browser’ı. Blocto kullanıcıları Dapp uygulamalarına kolaylıkla erişebiliyor.

Blocto kullanıcıları farklı blockchain’ler üzerinden NFT’leri çok rahat bir şekilde alıp cüzdanlarında taşıyabiliyorlar ve istedikleri zaman satabiliyorlar. BLT koin bu satın almalarda kullanılıyor.

Danışmanı ve Yatırımcısı Milyarder Mark Cuban

BLT’nin diğer projelerden çok önemli bir farkı var. Çünkü projenin danışmanı ve yatırımcısı dünyanın en zengin 177. kişisi Mark Cuban. NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi olan Mark Cuban’ın kripto yatırımları var. Mark Cuban’ın son yatırımı ise BLT olmuş. Mark Cuban 11 Kasım’da BLT yatırımını açıklamış. Haber hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://finance.yahoo.com/news/mark-cuban-invests-crypto-wallet-145111873.html

BLT’nin dolaşımdaki arzı çok düşük. Sadece 25 milyon adet BLT dolaşımda. Koinin maksimum arz miktarı ise 500 milyon adet ile sınırlı. Dolaşımdaki arzın düşük olması fiyatın çok kısa zamanda çok yüksek seviyelere gelmesine olanak tanıyabilir.

BLT Nereden Alınır?

BLT koin, FTX, PancakeSwap (V2), ZT, MEXC ve AEX borsalarından alınabilir.

Mexc borsasında komisyon indiriminden yararlanmak için bu linkten üye olabilirsiniz: https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1GiJ6

Henüz büyük borsalara girmemiş düşük hacimli koinler ÇOK RİSKLİ yatırım araçlarıdır. O yüzden büyük miktarlarla girmeyiniz. Paranızın tamamını kaybedebilirsiniz. Emir defterleri ince olduğu için marketten alımlarda çok tepeden almak da mümkündür. O yüzden bu tür koinlerin limit emirle alınması gerekir.

YASAL UYARI:

Koinvizyon web sitesi, Koinvizyon Telegram kanalları ve Koinvizyon sosyal medya sayfalarında yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Koinvizyon kapsamındaki gerek sözel gerekse de grafik bilgiler ulaşılabilen ilk kaynaklardan iyi niyetle ve doğruluğu, geçerliliği, etkinliği velhasıl her ne şekil ve surette olursa olsun herhangi bir karar dayanak oluşturması hususunda herhangi bir teminat, garanti oluşturmadan yalnızca bilgi edinilmesi amacıyla toplanmıştır. Eylem Cülcüloğlu her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya ortadan kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu servis kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu’nun herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bizatihi bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile uğrayacağı maddi ve/veya manevi zararı, kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Eylem Cülcüloğlu sorumlu tutulamayacaktır.